Options | 1 piece, 1 dozen – 12 pieces, Small, 50 pieces, Big, 50 pieces |
---|

Orange (Ripe)
Price range: ₦525 through ₦6,900
They are very healthy, cheap, and tasty, making them the ideal snack. Oranges are an important part of a healthy, balanced diet